Firmamız, yılların üzerimizde biriktirmiş olduğu bilgi, tecrübe ve detaycı kalite anlayışının eseri olarak1985 yılında Ankara’da kurulmuştur. Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürekli gelişmeyi yaşam tarzı haline getiren, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak; müşterilerimize maksimum faydayı maksimum kaliteyle sağlayacak ürün ve hizmetleri profesyonel biçimde sunmak ve %100 memnuniyet sağlamak firma felsefemizdir.

Firmamız dürüst,güvenilir ve ekonomik firma özelliğini koruyarak ,doğaya,çevreye ve insanlığa saygıyı ilke edinmiştir. Hafriyat işi öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek profesyonel ekimizle zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Kapsamlı makina parkımız ve tecrübeli teknik kadromuz ile her çeşit hafriyat, bina yıkımı ve stabilize temini işlerinize kısa zamanda çözüm üretmekteyiz. Firmamız üstlendiği tüm projeleri başarıyla ve zamanında tamamlayarak sektörde kendini ispatlamıştır.